drawings.cz herní část

REGISTRACE a podmínky pro schválení

Všichni hráči z registrovaného týmu, zároveň automaticky stvrzují, že souhlasí, četli a porozumněli veškerým níže uvedeným pravidlům. Bude se jimi řídit a nebude záměrně hledat chyby v pravidlech a využívat těchto chyb s jasným úmyslem získat výhodu nad protihráčem či zvrátit řádně dosaženého výsledku v zápase. Zároveň bude ctít dobré jméno drawings a nebude jej svým jednáním nijak poškozovat. V opačném případě se dotyčný vystavuje riziku banu, kontumační prohře nebo vyloučení z turnaje.

Systém turnaje

Zápasy tohoto turnaje se hrají pouze na serveru Drawings.cz na kterém bude nahrán zPAM2,07

Hraje se mód Search & Destroy v počtu 5vs5.

Mapy

mp_burgundy
mp_carentan
mp_dawnville
mp_matmata
mp_toujane
Zápas musí začít v plném počtu, dohrát zápas se smí v počtu 4 hráčů. To znamená, že pokud tým nastoupí v menším počtu, má soupeř nárok na kontumaci.
Rozlosování najdete na našich webových stránkách.
Registrace je již spuštena. Turnaj by mel zacít 17.1.2017 a koncit 31.1.2017. Do té doby by mely být odehrány všechny zápasy. Pokud bude 8 týmu registrováno dríve, než 17.1. Mužeme s turnajem zacít hned. Jakým stylem a kdy se domluvíte na zápas s protejším týmem nechám pouze na Vás. Na našem webu máte k dispozici chaty, kde se mužete domlouvat. Bude se hrát na 3 serverech, které najdete na našem webu. Pro prístupové heslo a rcon, pište adminum.

Průběh zápasu

Každý zápas bude začínat pistol bashem na libovolné mapě. Týmy se napojí na domluvený server, v domluvený čas. Po připojení na server ve stanovený čas, budou mít oba týmy ještě časovou rezervu deseti minut, než se všichni hráči uvedou do ready up módu. Pokud se celý tým nestihne ve výše zmíněných deseti minutách připravit, vyhrává kontumačně tým druhý. (Pokud se mezi sebou hráči protějších týmu domluví na nějaké menší časové prodlevě, je možnost i nějakou tu minutu počkat navíc, vše je jen o domluvě).

Zápas začne pistol bashem. Pokud se týmy během jednoho kola nestihnou celé vybashovat, všichni přeživší dobashují následující kolo. Zbytek hráčů si dá /kill. Vítězný tým má možnost prvního MAPBANU. Následně banuje tým druhý. Poté znovu tým první a druhý, dokud nebudou vyeliminováný 4´mapy z 5. Tým, co vyhrál bash má možnost volby stran na mape, která se bude hrát.

Pro jednotlivé hry se bude hrát mód MR15. To znamená, že 16. bod na mapě je vítězný. Pokud dojde k remíze(15:15), bude se hrát mód mr3 (4. bod vítězný). Týmy si na toto prodloužení prohodí strany do stavu jak zápas začínal. Nebude znovu kolo s pistol bashem pro určení strany! Po uplynutí 15 kol za stranu mají oba týmy nárok na 10 minutovou pauzu. Oba týmy mají samozřejmě nárok na 5 minutovou pauzu, v průběhu zápasu, co je defaultně v zPAMU nastavená.

Pokud se týmy nebudou moci dostavit v plném počtu nebo v průběhu hry se někdo z hráčů odpojí, každý tým má nárok na jednoho hosta. Host bude rádne oznacen a to: Host/Mixer - (nick) Pokud by se stalo, že spadnou nebo nebudou moci hrát 2 lidé, je pouze na druhém týmu zda-li to protějšímu týmu umožní.Vše bude monitorováno logem přímo na serveru a jinými vychytávkami. Takže hrajte fér a nepřidělávejte nám práci.

Sestavy

Kapitán týmu se zaregistruje na webu drawings.cz, kde mu bude umožněna registrace do turnaje.

Zde se bude vyplňovat název týmu a nicky jednotlivých hráčů.

Každý tým zodpovídá za svůj „clantag“ a nick v turnaji. Pokud toho nebude dodrženo, může hrozit kontumace.

Cheaty a jiné

Je přísně zakázáno využití jakýchkoliv externích programů, scriptů, maker. Zákázano je ovšem také využívání bugů ve hře. Doufám, že je tu nemusím vypisovat a všichni jste tak nějak znalí, co se může a co ne. Za využívání clippingu nebo fast-reloadu bude strženo vždy příslušné kolo.

Dema

Každý hráč je povinen natáčet dema ze zápasu. Záznamy musí být z celého zápasu, v opačném případě admin může dle svého posouzení zápas zkontumovat. Hráči jsou povini mít svá dema uložena na disku po dobu 14ti dnů od uzavření zápasu.

Pokud bude mít tým vážné podezření na porušování pravidel ze strany soupeře, může si vyžádat dema až od 2 hráčů a to ihned po konci zápasu. Tato dema pak musí být přiložena k zápasu nejpozději do 10 minut od vyžádání.

Admin si může vyžádat všechna dema (i po dobu 14ti dnů od uzavření zápasu).

Pokud hráč na vyžádání demo nedodá, jeho tým kontumačně prohrává.

V případě, že je hráč v podezření z porušení pravidel, bude s ním zacházeno tak, jako by pravidla porušil.

Screen

Každý tým je povinen udělat screen skóre tabulky na konci každé mapy. Tyto screeny musí být přiloženy k výsledku zápasu, v opačném případě admin zápas stornuje.

Kam zasílat screeny doplním.

Hráč smí v turnaji hrát pouze za jeden tým. V případě, že bude prokázán multiaccount, hrozí všem týmům, u nichž je takovýto hráč zaregistrován okamžitá diskvalifikace z turnaje.( Vyjímkou je host/mixer).

Tímto bych chtěl, aby všichni hráči se snažili dodržovat pravidla. Je to dělané pro Vás, tak hrajte fair play a ukažte ostatním, jak to dobře umíte hrát.